• info@1tlyereklam.com
  • 0545 834 94 94

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak, Kültür

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
583 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tolga Levent
  • ADRES: Kültür Mh. 3844 Sk. No:7/C
  • TELEFON: 0 (242) 227 1127
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 06:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 06:00
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Ömer Aybak Kültür Şubesi olarak, Çiğ Köfteci Ömer Usta sayesinde 20 yıldır süre gelen bu eşsiz lezzetin 2012 yılından beri Antalya ilinde öncüsüyüz. Ömer Aybak Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Kültür Şubesi Olarak; Akdeniz Üniversitesi, Üniversite Hastanesi, Kültür, Ahatlı, Gülveren, Şafak, Yenidoğan, Yeşilyurt, Fabrikalar, Otogar, Meltem, Bayındır, Soğuksu, Ünsal, Duraliler, Avni Tolunay, Yeni Sanayi ve Ünsal Mahallelerine 24 Saat Paket Servis Yapmaktayız.

Hizmet Saatlerimiz;
Haftanın her günü sabah 10:00 ile gece 06.00 arası

Hizmet Sağlayıp Servis Yaptığımız Bölgeler;
Kültür, Ahatlı, Gülveren, Şafak, Yenidoğan, Yeşilyurt, Fabrikalar, Otogar, Ünsal, Avni Tolunay, Cezaevi, Duraliler, Sanayi, Meltem, Soğuksu, Bayındır, Akdeniz Üniversitesi ve Üniversite Hastanesi.

Ömer Aybak Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Kültür Şubesi, Antalya’da Ömer Usta lezzetiyle sizlerle buluşuyor. Eğer sizlerde birer çiğ köfte kolik iseniz, aradığınız lezzet tam olarak bu.

Antalya’nın gözdesi ve Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin yoğun bir biçimde yaşam sürdürdüğü Kültür Mahallesinin tam ortasında bulunan Kültür Şubesi de bunlardan birisi. Ömer Aybak Kültür Şubesi, 2013 yılından bu yana hız kesmeden tecrübeli kadrosu ve eşsiz hizmet seçenekleriyle siz değerli müşterilerine günün her saati hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.