• info@1tlyereklam.com
 • 0545 834 94 94
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
962 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Hülya Uzun
 • ADRES: Atakum/Samsun
 • TELEFON: 0 (542) 426 9578
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ SAMSUN

FİRMA HAKKINDA

Samsun Temizlik Firması
Daire Temizliği
İnşaat Sonrası Temzilik Firması
Günlük Ev Temizliği

Samsun da Daire Temizliği, daire temizlik firması olarak yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Samsun daire temizliği nde yenilikleri uygularken, geçmiş yılların tecrübesini de gayet iyi bir şekilde kullanmaktadır.

Güler yüzlü, Profesyonel temizlik elemanları ile, Samsun genelinde, daire temizliği, Samsun ev temizliği, villa temizliği ve diğer temizlik konularında tavandan tabana detaylı temizlik hizmetleri ile hijyenik ortamlar oluşturulmaktadır. Samsun Temizlik Şirketi, sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde 20 yılın tecrübesi ile fark yaratmaktadır.

Daire temizliği hizmetleri, evin konumuna göre; boş daire temizliği, eşyalı daire temizliği ,inşaat sonrası daire temizliği,yangın sonrası daire temizlik, su baskını daire temizleme,boya badana sonrası daire temizliği, birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım dâhildir.

Samsun genelinde 2 şer,3 er,4 ve 5 kişilik ekiplerle hizmetlerimize hız kesmeden daire temizlik hizmetimize devam ediyoruz. Her temizlik işinin bitiminde yapılan müşteri memnuniyet anketlerimizde uzun yılların oluşturduğu tecrübelerin sonucunu görmek bizi hayli mutlu etmektedir. Her ne kadar hizmet sektöründe; özellikle Samsun temizlik hizmeti sektöründe, bu işin %100`lüğü zor olsa bile temizlik anket sonuçlarından bu değere ulaşmak müşterilerimizin de konuya ne kadar duyarlı ve vefalı olduğunu göstermektedir.,

Günlük ev temizliği Ankara civarında herkesin kolaylıkla ulaşabileceği firmalar ve kişiler mevcuttur. Günlük ev temizliği birçok insanın çeşitli nedenlerden dolayı firma ya da kişiler aracılığıyla halletmeye çalıştığı bir konudur.

Bu alanda kişi hassasiyetine göre hareket etmek işin en önemli kısmıdır. Günlük ev temizliği yaparken en çok özen gösterilmesi gereken durumlar;

 • Ev sahibinin hassasiyetlerine önem göstererek duyarlı olmak
 • Ev temizliğinde kullanılan malzemelerin paketinden çıkartılan daha önce hiç kullanılmamış ürünler olması
 • Evde yaşayan kişilerin sağlık sorunları var ise ona göre temizlik deterjanları kullanmak.
 • Günlük ev temizliği yaparken banyo ve tuvaletlerde kullanılan malzemelerin diğer alanlarda kullanılmaması gerekir.
 • Günlük ev temizliği Ankara bölgesinde kapsamlı bir araştırma yapılmalıdır. Gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra iletişime geçilerek gerekli bilgiler ve hassasiyetler görüşülür.
 • Günlük ev temizliği kapsamlı olarak yapılacaksa eğer temizlik şirketleri ya da temizlik firmaları seçilmesi işin daha kısa sürede bitmesini sağlar.
 • Kapsamlı olarak yapılan ev temizliklerinde kişi sayısı iş performansını etkilemektedir.
 • Ayrıca temizlik sırasında kullanılan makine ve aletleri profesyonel olarak kullanmak gerekmektedir.

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya iş yerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın SAMSUN TEMİZLİK burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

Eleman 1: Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camları siler .
Eleman 2: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar
Eleman 3: WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar.
Eleman 4: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar . Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

NOT: İddaa ediyoruz Samsun’ da İnşaat sonrası ve tadilat sonrası denince 10 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. HİZMETLERİMİZ Samsun İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik Samsun inşaat Sonrası temizlik Firmaları,İnşat Sonrası Temizlik Şirketleri,Samsun İnşaat Temizliği,İnşaat Sonrası Temizliği Samsun

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.