• info@1tlyereklam.com
  • 0545 834 94 94

Çorlu İkinci El Eşya Alanlar 0(532)5737891 EVİNİKUR AVM

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15,429 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Engin
  • ADRES: Çorlu merkez
  • TELEFON: 0 (532) 573 7891
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TEKİRDAĞ

FİRMA HAKKINDA

ÇORLU EVİNİ KUR SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM BORSASI

EVİNİ KUR SPOT olarak çorluda faaliyet gösterirken her türlü ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Eskimiş eşyalarınızı bizlere vererek hep evinize maddi destekte bulunup hem de milli sermayeye destekte bulunmuş olursunuz.

Evinizde kullanmadığınız eskimiş veya ihtiyaç fazlası eşyalarınızı değerin alıyoruz.

Evini Kur spot olarak ikinci el buzdolabı , ikinci el çamaşır makinesi , ikinci el bulaşık makinesi vb beyaz eşyalarla beraber koltuk takımları, yatak odası çocuk odası ve misafir odası gibi bir çok ev eşyasının hem alımını yapıyorum hem de kaliteli temiz ikinci el ev eşyalarının uygun fiyatlara satışlarını yapıyoruz.

Çorluda ikinci el eşya alanlar denildiğinde akla gelen firma EVİNİ KUR SPOT firmamızın önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebepten ikinci el eşyalarda garantili satışlar yapıyoruz.

Evini kur spot mağazamıza ulaşmak için yapmanız gereken ya internette çorlu ikinci el eşya alanlar , ikinci elciler çorlu gibi kelimeler yazmak yada web sayfamızdan bulunan adresimizde bizleri ziyaret etmektir.

Tüm ev eşyalarınızın ANTİKALARINIZ ve Eskimiş ürünleriniz değerinde alınacaktır. Çorlu / TEKİRDAĞ.

Çorlu İkinci El Eşya Alım Satım Borsası EVİNİ KUR SPOT Politikası

Çorlu, ikinci el eşya alım satım borsası için henüz yeni ve gelişmeye açık bir bölgedir. Çorlu Evini Kur Spot ikinci el eşya alım satımında hızla ilereyen firmamız sizlere bir çok seçenek sunmaktadır. İkinci el eşyalarınızı değerinde alıp satarken eşyalarınızın değerlini düşürmemektedir.

Çorluda ikinci el eşya alanlar ve Çorluda spot eşya alım satımı gibi bir takım kelimelerle aramalar yaptığınızda bizler sizlerin karşınıza çıkmaktayız. Çünkü biz Evini Kur spot olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını değerinde alıp sattarken öncelikşe müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

ÇORLU EVİNİ KUR SPOT İKİNCİ EL EŞYA & HURDA ALIM SATIM BORSASI

Evini Kur Spot eşya firması olarak sadece ikinci el eşya alımı yapmıyoruz. Aynı zamanda hurdalarınızı değerlerinde alıyoruz. Sarı , Bakır , Aleminyum ve her nevi hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Eskimiz buzdolabları , eskimiz arızalı çamaşır makineleri , ocaklar, fırınlar , şohbenler vb bir çok ürününüzü bizlere satın bizler dönüşüme destek olalım.

Çorlu ikinci el eşya alım satım firması Evini Kur Spot olarak sizlerin sanayi tipi ve ofis tipi ikinci el eşyalarınızıda alıyoruz. İkinci el ofis malzeleri , sanayi tipi ocaklar, dondurucular ve dolablar vb bir çok ürünlerinizide değerlerinde alıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.